Haber

Kars 36 Spor transferleriyle dikkat çekiyor

Kars 36 Spor2023-2024 futbol dönemi öncesi yaptığı transferlerle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Bölgesel Amatör Lig (BAL) Ligi’nde yer alan Kars 36 Spor, yeni dönemde de şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olmak istiyor. Kulüp Lideri Ali Uçum, yaptığı transferlerle 3 lige çıkmanın hesabını yapıyor.

Kadrosuna çok sayıda oyuncu katan yeşil beyazlı ekip, 2023-2024 futbol sezonunu önümüzdeki günlerde açacak. Kars Spor Ali Gaffar Okkan Tesislerini baştan aşağı yenileyen Başkan Uçum, Kars 36 Spor’un hak ettiği yerde olması için çalışıyor.

Kars 36 Spor’un kesinlikle profesyonel liglerde yer alması gerektiğini vurgulayan Uçum, başta kuruluş olmak üzere yeşil beyazlı takımın başarısı için her detayı düşünüyor.

Kars 36 Spor’un başarılı olması için Karslıyım diyen herkesin lider Ali Uçum’a destek vermesi gerektiğini kaydeden taraftar grupları, “Başkanımız çok güzel transferler yaptı. İnşallah bu sezon hak ettiğimiz lige geleceğiz. .Başarılı olmak için herkes Kars 36 Spor’a sahip çıkmalıdır.” “Birlik güçtür, o birliği sağlarsak başarı gelir” dediler.

Öte yandan önümüzdeki günlerde sezonu açacak olan yeşil beyazlı grupta transfer çalışmaları devam ediyor. Önder Uçum, yakından takip ettiği futbolcular olduğunu ve kendileriyle kısa sürede anlaşmaya varılacağını öğrendi. – KARS

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu