Ekonomi

Astellas Türkiye, Sahip Olduğu İnsan Kaynağıyla Dünyanın İlgisini Çekiyor

Astellas İlaç Türkiye’de üst yönetimde yer alan yöneticiler başarılarını duyurmaya devam ediyor. 2021 yılında Astellas ailesine Türkiye İnsan Kaynakları Müdürü ve Ticari Ekipler İK İş Ortağı olarak katılan Berrak Dinçtürk Uğrubol, Astellas’taki görevine 1 Nisan 2023 tarihi itibari ile İnsan Kaynakları Müdürü ve Türkiye, Orta’dan sorumlu İK Stratejik İş Ortağı olarak başlamıştır. Doğu ve Afrika ve Küresel Pazar Erişimi ekipleri. devam edecek.

Sağlık alanında değişimin öncüsü olarak, yenilikçi bilimi hastalar için bir maliyete dönüştürme vizyonu doğrultusunda faaliyet gösteren Astellas İlaç Türkiye yönetim ekibi, başarı merdivenlerini tırmanmaya devam ediyor. Astellas Türkiye’de 2 yıl İnsan Kaynakları Müdürü ve Ticari Gruplar İK İş Ortağı olarak görev yapan Berrak Dinçtürk Uğrubol, 1 Nisan 2023 tarihi itibariyle Astellas’ta Türkiye, Orta Doğu & Afrika ve Global’den sorumlu İnsan Kaynakları Müdürü olarak görevine başlamıştır. Pazara Erişim ekipleri ve İK Stratejik İş Ortağı. Ortak olarak devam edecek.

2021 yılından bu yana Astellas’ın insan kaynakları süreçlerinin gelişimine liderlik eden ve birçok başarıya imza atan Berrak Dinçtürk Uğrubol, yeni görevinde Uluslararası Pazarlar bölgesinde Türkiye ve Orta Doğu & Afrika Liderlik Takımlarının üyesi olarak görev yapacak. Sorumlu olduğu ekiplerde Genel Müdür ve Liderler ile yakın çalışarak İK stratejilerinin geliştirilmesinden sorumlu olacaktır.

İlaç sektöründe uzun yıllara dayanan deneyime sahip olan Berrak Dinçtürk Uğrubol, Astellas’tan önceki işinde BASF, AstraZeneca, Pfizer, Sandoz ve GSK gibi çok uluslu şirketlerde kapsamlı İK çalışmaları yürütmüştür. Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi & Uluslararası İlgi Alanları ve Sosyoloji çift anadal diplomasına sahip olan Berrak Dinçtürk Uğrubol, bu alanda aldığı sorumluluklar ve yaptığı iddialı çalışmalarla kadın ve gençlerin kariyer gelişimlerinde destek olmaktadır. içinde.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haberelbeyli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu